צרו קשר לאירועים בברלה
מלאו טופס זה וניצור עמכם קשר בהקדם

לפרטים:

04-636-9993

ערב צוות

ערב צוות בשרון הוא ההזדמנות שלכם כבעלי עסק, חברה או ראשי הצוות להוציא את הצוות מהשגרה, לעשות להם אירוע כיפי, מצחיק ושמח בו, גם בלי להרגיש, יעבור הצוות גיבוש שרק יתרום למוטיבציה בעבודה, לתפקוד ולתפוקות

מקום לערב צוות

 

מקום לערב צוות צריך להיות מקום נעים, כיפי, בעל אווירה חמימה, גדול מספיק בכדי להכיל את אנשי הצוות אך לא גדול מדי. זאת בכדי להרגיש כמו באירוע משפחתי, להרגיש את האיחוד והאינטימיות. איך בוחרים מקומות לערב צוות? למה כדאי לשים לב?

מקום באווירה צעירה וכיפית

 

במיוחד במקומות עבודה בהם מדובר על צוות בגילאים צעירים יחסית (כמו מוקדי שירות לקוחות לדוגמה), חשוב לבחור מקום לערבי צוות שידבר אל הדור הצעיר, מקום עדכני, חדשני ורענן. ברל'ה אירועים הוא מקום לערבי צוות בשרון, כמו גם לאירועים אחרים- פרטיים ועסקיים. בברל'ה אירועים ישנו השילוב המנצח של אווירה ירוקה וכפרית מבחוץ, אך בפנים המקום מלא באנרגיות. כבר כשתיכנסו פנימה תוכלו להתרשם מן התאורה הצבעונית ומלאת העוצמה, מערכת הסאונד המשוכללת והחדשנית, הבמה הגדולה שיכולה לשמש לערב ריקודים כמו גם ערב קריוקי, הופעה של אמן אורח או כל דבר אחר שתבחרו להעסיק בו את הצוות. חברות רבות הבודקות מקומות לערבי צוות בוחרות בברל'ה אירועים בשל האווירה הכיפית והאנרגטית שיש בו, אך האווירה היא לא הכל. ישנם דברים נוספים שחשוב לבדוק.

 

שפע של אוכל לצוות הרעב...

 

צוות עובדים, במיוחד צוות צעיר, מחכה לחלק נוסף של הערב- האוכל. האוכל הוא חלק חשוב מאוד בבחירת מקום לערב צוות. גם אם מקומות אותם בדקתם נראים לכם מקסימים אך לא התרשמתם מספיק מן התפריט, רצוי להמשיך הלאה בחיפוש. ברל'ה אירועים ילך איתכם בכל הנוגע לתפריט. השף של המקום, המומחה בבישול איטלקי ישמח לפתוח לפניכם את דלתות המטבח ולהוציא את המנות שבחרתם. התפריט הוא מגוון ועשיר. כל שיש לכם לעשות הוא לבחור.

 

מקום ירוק וכפרי ממש קרוב לבית

 

רוצים לשנות אווירה? להוציא את הצוות מהאווירה ההייטקית או המשרדית אל מקום שלו, ירוק וכפרי? אין צורך להתרחק מן הבית. מקומות לערבי צוות צריכים להיות באזור בכדי לא להכביד על המוזמנים ושלא יגיעו עייפים. לכן, מקום לערב צוות בשרון הוא אידיאלי. חפשו בגוגל מקומות לערב צוות בשרון או מקומות לערבי צוות בשרון ובין האפשרויות הראשונות יופיע לכם ברל'ה אירועים. זהו אחד המקומות המוכרים באזור שנמצא כבר שנים בקיבוץ להבות חביבה וצבר מוניטין רב ושפע של לקוחות מרוצים.