האירוע המושלם מחכה לכם!

השאירו פרטים ואנו נדאג לצור איתכם קשר בהקדם

אנא מלאו את טופס - האירוע המושלם מחכה לכם!

לא יכולים לחכות?

צרו קשר עכשיו

04-636-9993

יום הולדת 60

מסיבת יום הולדת 60 ראויה לשמה, מהווה פתיחה הולמת לשלב מהנה זה בחייו של אדם. על מנת לחגוג אירוע כמו יום הולדת 60, צריך מקום מיוחד, שיאפשר לכם חגיגה אינטימית ואוהבת - בדיוק בשביל זה יש את הברלה

יום הולדת 60 מסמן את פתיחתו של שלב חדש בחייו של האדם, שלב שבו הוא משתחרר מחלק ניכר מן המטלות היומיות ומן הדאגות שהגדירו את ימיו עד כה, ומתפנה לחגוג את הזמן שהתפנה בטיולים, בלימודים, בבילוי עם חברים, ובגילוי מחודש של הנאות החיים.

 

מסיבת יום הולדת 60 ראויה לשמה, מהווה פתיחה הולמת לשלב מהנה זה בחייו של אדם. על מנת לחגוג אירוע כמו יום הולדת 60, צריך מקום מיוחד, שיאפשר לכם חגיגה אינטימית ואוהבת, הכוללת פעילויות מתאימות, שיכניסו הנאה ועניין לאירוע. אולם האירועים בשרון ברלה, בקיבוץ להבות חביבה, מציע לכם את המקום המושלם לחגיגת יום הולדת.

חגיגה תפורה על פי מידה

 

גיל 60 הוא גיל מכובד, ומי שהגיע לגיל זה כבר יודע בדיוק מה הוא אוהב, ממה הוא נהנה, וכיצד הוא מעדיף לחגוג. בברלה, נפיק עבורכם מסיבת יום הולדת שתענה על הצרכים, ההעדפות, והדרישות המיוחדות שלכם, כך שגם אתם וגם אורחיכם, תזכו לחוויה מהנה ובלתי נשכחת.

 

ציוד ואביזרים

 

בכדי שהחגיגה תהיה מוצלחת, אתם צריכים את הציוד ואת האביזרים הטובים ביותר, בייחוד כאשר מדובר בענייני סאונד ותאורה. במועדון ברלה המסיבה שלכם תהיה מלווה בציוד הגברה ותאורה מקצועי, המופעל בידי אנשי מקצוע מיומנים, שידעו להתאים את עוצמת האור והסאונד לסיטואציה בצורה מדויקת. תאורה נעימה ורגועה בזמן קבלת הפנים והארוחה, תאורה צבעונית ודינמית בזמן בריקודים, ותאורה מתאימה, כולל במה מקצועית לצורכי מופעים, קטעי קריאה ושירה, מפעילים שונים, או אפילו קריוקי.

 

מיקום והגעה

 

מכירים את התסכול כאשר אתם מנסים להגיע לאירוע של חבר, אך האירוע מתקיים במקום מרוחק, שהנסיעה אליו מאתגרת ומפרכת? את התחושות האלו, האורחים שלכם לא יחוו, כיוון שאולם הברלה ממוקם בצפון השרון, בקיבוץ להבות חביבה שעל כביש 6, ההגעה קלה ונוחה, והחניה מצויה בשפע.