האירוע המושלם מחכה לכם!

השאירו פרטים ואנו נדאג לצור איתכם קשר בהקדם

אנא מלאו את טופס - האירוע המושלם מחכה לכם!

לא יכולים לחכות?

צרו קשר עכשיו

04-636-9993

יום הולדת 70

מועדון הברלה ממוקם בקיבוץ להבות חביבה, ומשלב בין פסטורליות ונופים חקלאיים, ובין ציוד ואבזור מקצועיים, להפקת אירועי יום הולדת 70 באיכות הגבוהה ביותר

שבעים שנות חיים על פני האדמה אינן עניין של מה בכך, אם אתם או מי מיקיריכם הגעתם לגיל זה, הרי שיש לכם סיבה טובה למסיבה, והמקום הטוב ביותר לחגוג בו יום הולדת 70 הוא הברלה.

תשומת לב לפרטים

 

מסיבת יום הולדת מוצלחת צריכה להתאים למוזמנים ולחתן יום ההולדת, וזה כולל את הפעילויות, התאורה, ההגברה האוכל ועוד... מן הסתם, כאשר אתם חוגגים יום הולדת 70, סביר להניח שחלק ניכר מן המוזמנים יהיו בגיל מבוגר, ולכן יש לתת את הדעת להתאמת תנאי האירוע לנוחיותם המירבית. בברלה נתאים את מקום יום ההולדת במיוחד לצרכים שלכם, נדאג להגברה איכותית, כך שהמוזיקה לא תהיה רועשת מדי מצד אחד, ושדברי הברכות יגיעו לאוזני כולם מצד שני, נדאג שהתאורה לא תהיה אפלה או בוהקת מדי, וכמובן נדאג שלכל אורח יהיו מנות המתאימות לצרכיו הקולינריים.

 

מקצוענות

 

בברלה יעבוד אתכם צוות של מקצוענים, שיתכנן יחד אתכם אירוע אינטימי מושלם ומוקפד. בנוסף למיומנותם של חברי הצוות, ברשותנו ציוד סאונד ותאורה מקצועי, שמאפשר התאמה מושלמת של ההגברה והתאורה לכל מטרה. בין אם אתם מעוניינים לסעוד עם אורחיכם לצליליה של מוזיקת רקע רגועה, בין אם תחפצו בהופעה של אמן על במה מתאימה, ובין אם תרצו להנחות פעילות, או לשאת דברי ברכה, ציוד הסאונד והתאורה יסייע לכם לבצע זאת בצורה הטובה ביותר.

 

קרוב לבית

 

הברלה ממוקם בקיבוץ להבות חביבה, שיושב בצמוד לכביש 6 בצפון השרון. ההגעה קלה, הדרך קצרה, והחניה בשפע. המיקום המיוחד מאפשר לכם לשלב בין חוויה של אירוע מחוץ לעיר באווירה קיבוצית פסטורלית, לבין מיקום מרכזי במרחק נסיעה קצרה מביתם של רוב המוזמנים.