האירוע המושלם מחכה לכם!

השאירו פרטים ואנו נדאג לצור איתכם קשר בהקדם

אנא מלאו את טופס - האירוע המושלם מחכה לכם!

לא יכולים לחכות?

צרו קשר עכשיו

04-636-9993

מקום לימי גיבוש

רוב החברות עורכות יום גיבוש פעם בשנה, יום גיבוש נועד להנאתם של העובדים אך לא רק. כבר הוכח שימי גיבוש תורמים מאוד לתפקוד טוב יותר, להעלאת המוטיבציה ולתחושת הנאמנות של עובד למקום העבודה.

מקום לימי גיבוש בשרון

 

היוזמה לארגון יום גיבוש היא חשובה אך חשוב לא פחות למצוא מקום ליום גיבוש שיתאים לעובדים ולתוכן של אותו יום. מומלץ להשקיע זמן בחיפוש אחר מקום ליום גיבוש שיתאים בדיוק לסוג התוכן שתרצו להעניק לעובדים, לכמות העובדים ולאווירה שאתם רוצים להשיג ביום הזה. ברלה אירועים שבלהבות חביבה הוא מקום לימי גיבוש בשרון המציע שילוב מנצח בין מרחב לפעילות חיצונית יחד עם אפשרות לפעילויות בתוך המועדון עצמו כמו קריוקי, ריקודים או כל תכנית העולה על דעתכם.

מקום מתאים מבחינת כמות המוזמנים, אולטימטיבי כמקום ליום גיבוש

 

אחד הפרמטרים החשובים בבדיקת מקומות ליום גיבוש הוא כמות האנשים שהוא יכול להכיל. מעבר לכך שהמקום צריך להיות גדול ומרווח מספיק בכדי שיספיק לכמות העובדים, כדאי למצוא מקום שלא יהיה גדול מדי. מקום גדול מדי ייצור אווירה מנוכרת יותר, מה שמפספס את המטרה של יום גיבוש. לכן, בדקו עם בעל אולם האירועים מהי כמות האורחים לה מתאים המקום. כדאי לבדוק מלכתחילה מקומות לימי גיבוש שיהיו ממוקמים באזור בו נמצאת החברה, ואם מדובר על חברה ארצית, האירוע חייב להתקיים באזור המרכז. מקום ליום גיבוש בשרון, לדוגמה, יכול להיות מצוין בין אם זו חברה ארצית ובין אם החברה היא במרכז או כמובן באזור השרון.

  

פעילות בחוץ עם בילוי במועדון ליום גיבוש בשרון

 

השרון מתאים גם אם אתם מחפשים מקום ליום גיבוש שיהיה באזור כפרי וירוק ואם אתם רוצים לשלב פעילות או סדנת חוץ מגבשת הכוללת משימות טבע או משימות סטייל הישרדות. מעבר לכך, מקומות לימי גיבוש בשרון צריכים להיות ערוכים ומוכנים היטב גם מבחינת הקייטרינג. ברלה אירועים ניחן בשף מוכשר במיוחד שישמח לארח אתכם, ללכת עם התפריט והמנות הרצויים מבחינתכם. בברלה תקבלו ליווי בכל הנוגע לתכנון האירוע העסקי, התאמת התכנית המתאימה לכם ולעובדי החברה. לא תמצאו הרבה מקומות ליום גיבוש בשרון שיציעו לכם מכל הטוב הזה. לכן, אין מה להתלבט - ביום הגיבוש הקרוב בחרו בברלה אירועים.