האירוע המושלם מחכה לכם!

השאירו פרטים ואנו נדאג לצור איתכם קשר בהקדם

אנא מלאו את טופס - האירוע המושלם מחכה לכם!

לא יכולים לחכות?

צרו קשר עכשיו

04-636-9993

חתונה אזרחית

כשאתם חוגגים חתונה אזרחית במועדון ברלה, אתם ואורחיכם יכולים ליהנות משני העולמות. ציוד הסאונד והתאורה המתקדם מאפשר לכם להרקיד את האורחים, לשאת דברים, להזמין אמנים, וכל פעילות אחרת שתחפצו בה להעשרת החלק האמנותי של הערב בעזרת פלאי הטכנולוגיה, ואילו הנוף הפסטורלי מאפשר לכם לערוך את קבלת הפנים באוויר הפתוח, בחיקה של אימא טבע

בימינו, יותר ויותר זוגות מעדיפים לחתום את קשרי האהבה ביניהם בטקס אזרחי, חלקם משום שהדרך לחתונה ברבנות סגורה בפניהם, וחלקם משום שאינם מעוניינים שלרבנות יהיה קשר לחייהם המשותפים. כך או אחרת, זוגות שנישאים בחתונה אזרחית מוצאים בברלה את המקום האידיאלי לערוך בו חתונה אזרחית.

המסיבה הכי שווה

 

צוות ברלה מזמין אתכם לחגוג חתונה אזרחית במסיבה הכי שווה בעיר. לאולם האירועים שבשרון שלנו, ציוד סאונד ותאורה מתקדם, שיאפשר לכם להזמין די ג'י ואמנים מן השורה הראשונה, ולהפיק מסיבה ברמה שלא תבייש את טובי המועדונים. לחלק הגסטרונומי ידאג השף של הברלה ולכל השאר ידאג הצוות המסור והדינמי של המועדון. ההקפדה על כל פרט, מעיצוב המרחב של קבלת הפנים, ועד לבאלאנס של המוזיקה, ולתאורה שתקפיץ את האורחים, תבטיח לכם מסיבת חתונה בלתי נשכחת, ולאורחיכם ערב מהנה של חגיגה ואהבה.

 

ליהנות מכל העולמות

 

מועדון הברלה ממוקם בקיבוץ להבות חביבה, וכך אתם ואורחיכם נהנים ממקום מודרני ומאובזר מצד אחד, ומהאווירה הרוגעת ומנופיו הפסטורליים של הקיבוץ מצד שני, ומי אמר שאי אפשר להחזיק במקל משני קצותיו? כשאתם חוגגים חתונה רפורמית במועדון ברלה, אתם ואורחיכם יכולים ליהנות משני העולמות. ציוד הסאונד והתאורה המתקדם מאפשר לכם להרקיד את האורחים, לשאת דברים, להזמין אמנים, וכל פעילות אחרת שתחפצו בה להעשרת החלק האמנותי של הערב בעזרת פלאי הטכנולוגיה, ואילו הנוף הפסטורלי מאפשר לכם לערוך את קבלת הפנים באוויר הפתוח, בחיקה של אימא טבע.

 

נגישות ונוחות

 

חגיגת חתונה אזרחית בברלה פוטרת אתכם מן ההתלבטות בין חגיגה באולם בכרך, או בין חגיגה בגן בפריפריה, כיוון שמיקומו של מועדון הברלה משלב בין קרבה למטרופולין מחד, ובין מיקום בנוף חקלאי פסטורלי מאידך. מועדון הברלה שוכן בקיבוץ להבות חביבה, בסמוך לכביש 6, בצפון השרון. הגישה והניווט למקום נוחים ופשוטים, ושפע מקומות חניה מחכים לאורחים.