האירוע המושלם מחכה לכם!

השאירו פרטים ואנו נדאג לצור איתכם קשר בהקדם

אנא מלאו את טופס - האירוע המושלם מחכה לכם!

לא יכולים לחכות?

צרו קשר עכשיו

04-636-9993

חתונה רפורמית

החלטתם שאתם רוצים להינשא בחתונה רפורמית? מועדון ברלה מזמין אתכם לחגוג את החתונה הרפורמית שלכם במקום איכותי וייחודי

בואו לחגוג באווירה חגיגית וקסומה, ליהנות מן השילוב של פסטורליה כפרית, ציוד מסיבות מתקדם, וקרבה ללב המטרופולין. כשאתם חוגגים חתונה רפורמית בברלה, עומדים לרשותכם ציוד הגברה ותאורה מתקדם, צוות דינמי ומסור, והרבה אווירה וקסם.

רבות הדרכים

 

העולם הופך לכפר גלובלי, ונגישות המידע ברשת האינטרנט מאפשרת לכל אחד להרחיב אופקיו, ולעצב את דעותיו והשקפת עולמו כרצונו. אם לפני כמה עשורים, רוב מוחלט של הזוגות היהודים בישראל היו מתחתנים בחתונה רבנית, הרי שבימינו זוגות רבים מבקשים לבחור את הדרך שבה יבואו בברית הנישואים, וחתונה ברבנות אינה בהכרח מתאימה לכל אחד.

 

בין אם אתם מנועים מלהתחתן ברבנות בשל היות החתונה חתונה גאה, ובין אם אתם בוחרים להתחתן בחתונה רפורמית מטעמים של אמונה ואידיאולוגיה, בברלה נפיק עבורכם את חתונת חלומותיכם. צוות ברלה יתכנן אתכם את האירוע תוך הקפדה על כל פרט, ומתן מענה לכל בעיה וצורך, החל מעיצוב החופה, עבור דרך בחירת התפריט המתאים, וכלה בהגברה ותאורה ברמה המקצועית הגבוהה ביותר לטקס ולריקודים.

 

כל היתרונות במקום אחד

 

כשאתם חוגגים חתונות קטנות בברלה, אתם נהנים מכל היתרונות במקום אחד:

  • נופים פסטורליים – הברלה ממוקם בקיבוץ להבות חביבה, ונופי הקיבוץ וסביבתו משווים למקום רוגע ושלווה פסטורלית, כאילו הרחקתם לפינה מבודדת בצפון.
  • אבזור מתקדם – האורחים והחוגגים בברלה נהנים מציוד תאורה וסאונד מתקדם, שלא היה מבייש את טובי המועדונים.
  • יחס אישי – צוות ברלה יעשה כל שניתן בשביל לערוך עבורכם את חתונת החלומות שלכם.
  • מיקום נוח – מיקומו של הברלה ממוקם הוא אידיאלי, בסמוך לכביש 6, בצפון השרון. ההגעה קלה ופשוטה, המקום נמצא במרחק נסיעה קצרה מן הכרך הגדול, ושפע מקומות חניה מחכים לאורחים.